Hakkimizda

Meridyen Kimya, 2012 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş olup su şartlandırma ve atık su arıtma sistemleri, kazan, soğutma, endüstriyel temizlik ve havuz kimyasalları konusunda mühendislik, servis, taahhüt ve projelendirme hizmetleri konusunda müşterilerine güvenilir ve ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunmayı ilke edinmiş, sektöründe lider bir firmadır.

hakkimizda

Firmamız, araştırma geliştirme faaliyetleri, ürün ve hizmet anlayışındaki farklılık, satış sonrası sunduğu servis hizmetleri ve tecrübeli, aktif ve güler yüzlü kadrosu ile çalışmalarını gelişen teknolojiyle uyumlu olarak sürdüren, sürekli gelişime açık, her geçen gün bu doğrultuda ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek faaliyetlerine devam etmektedir.

Güvenilirliği, istikrarı ön planda tutan firmamız, çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile bir bütün olarak takım ruhu içinde çalışarak, müşteri memnuniyetini en birinci esas alarak, çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız  çok kısa bir zamanda gerekli yasal mevzuatlar çerçevesinde alt yapısını tamamlamış, T.C. Sağlık Bakanlığı yüzme havuzu kimyasalları üretim izni, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini alarak kaliteye verdiği önemi ve başarılı çalışmalarını belgelendirmiş ve bu uluslararası standartların gerektirdiği uygulamaları eksiksiz olarak yürütmektedir. Kalitenin esasının müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle hareket eden firmamız, çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmekte olup; hizmetlerini ve üretim süreçlerini “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi” standartlarına göre belgelendirmiştir. Yurt içi ve yurt dışı tüm projelerinde iş sağlığı ve güvenliği esaslarına göre hareket eden firmamız “OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi” belgesine de sahip bulunmaktadır. Firmamız tüm faaliyetlerinde çevre bilincini gözeterek hareket etmektedir ve sahip olduğumuz “ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi” belgesi ile de çevreye olan duyarlılığımız tescillendirilmiştir.

Siz değerli müşterilerimiz için ürettiğimiz her çözüm bizlere başarı ve mutluluk kaynağı olmaktadır.


Değerlerimiz;

• Girişimci, Yenilikçi ve Öncü Yapımız,
• Takım Ruhumuz,
• Hedeflerimiz
• Çözüm Odaklılığımız
• Değer Katma Bilincimiz
• Güvenilirliğimiz,
• İnsana ve Doğaya Saygımız

Faaliyet alanlarımız

Otomotiv
Boya
Gıda
Kimya ve İlaç
Metal
Demir Çelik Sanayi
Ambalaj
Madencilik
Rafineri ve Petrokimya
Kağıt
Gübre
Tekstil
Plastik
Enerji Santralleri
Hastane ve Sağlık Kuruluşları
Hotel ve Konaklama Tesisleri
İşyeri ve AVM, Plazalar, Siteler
İnşaat
Termal, SPA ve Yüzme Havuzları