Yosun Önleyiciler

Yosun Önleyiciler

 

MRD-Treat® 5300  Yosun Önleyici ve Dezenfektan

Kullanım Amacı: Mevcut yosunu yok etmenin yanı sıra yosun oluşumunu önleyerek havuz suyunun sağlıklı duruma gelmesini ve temiz görünmesini sağlar.Klor kullanımını etkin hale getirerek tüketimini optimize eder.Ayak havuzları için de etkin bir dezenfektandır.

Kullanım Şekli: Havuz devreye alınırken, havuz kaba temizliği sonrasında ürün % 25’lik çözelti şeklinde duvarlara fırçalama yapılarak uygulanır.Haftada 2 kez olmak üzere eğer klor uygulaması yapıldıysa, bu uygulama yapıldıktan 6-8 saat sonra olmak kaydıyla havuz suyuna homojen dağıtılarak farklı noktalardan eklenir.

100 m3 havuz suyu için;
Şok uygulamada: 2000 gr
Düzenli uygulamada: 250-500 gr

 

MRD-Treat® 5310    Polimerik Yapıda, Köpürmeyen Yosun Önleyici ve Dezenfektan

Kullanım Amacı: Mevcut yosunu yok eder, yosun oluşumunu önler ve havuz suyunu berraklaştırır.Köpük oluşturmadan suyu dezenfekte eder ve temiz görünmesini sağlar.Klor kullanımını etkin hale getirerek tüketimini optimize eder.

Kullanım Şekli:
 Havuz devreye alınırken, havuz kaba temizliği sonrasında ürün % 25’lik çözelti şeklinde duvarlara fırçalama yapılarak uygulanır.Haftada 2 kez olmak üzere eğer klor uygulaması yapıldıysa, bu uygulama yapıldıktan 6-8 saat sonra olmak kaydıyla havuz suyuna homojen dağıtılarak farklı noktalardan eklenir.

100 m3 havuz suyu için;
Şok uygulamada: 2000 gr
Düzenli uygulamada: 200-300 gr